МОРСЬКЕ АГЕНТСТВО “ОУШН ЛІНК” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ було засновано в 1999 році. Це приватна компанія з двома співвласниками.

З часу заснування компанії і до сьогодні нашою основною справою залишається
набір моряків з колишніх радянських держав для суден, якими керують наші клієнти.

Як більшість наших колег з «Українського ринку морських агентств», ми розпочали перші роки нашої діяльності з надання агентських послуг для різних грецьких та кіпрських судновласників.

Пізніше, на початку 2000-х, ми направили свої зусилля на співпрацю з групою німецьких судновласників, та протягом декількох років забезпечували управління екіпажем для 15-ти суховантажних суден, що обслуговувались українськими екіпажами на постійній основі.

2003 рік був відзначений нашим першим серйозним досвідом «підбору офшорних екіпажів», коли ми разом з нашими голландськими партнерами підписали 10-річний контракт на управління екіпажем для величезного морського кранового судна катамаранного типу, укомплектованого українцями.

Подальше формування нашого «офшорного сегмента діяльності» пройшло через досвід декількох субпідрядних організацій морського персоналу для різних офшорних суден та проектів, в основному для наших клієнтів у США та Голландії.

Одночасно в середині 2000-х ми знайшли свою нішу на ринку голландських капітанів-власників. «Сінгл» помічники та «сінгл» інженери, здатні працювати поодинці та мають профільний досвід на суховантажних суднах Нідерландів, досі залишаються нашим ноу-хау у розділі «торгівельного флоту».

У 2005 році ми стали єдиним постачальником екіпажу українських офіцерів для
Вахенборх Крюуменеджмент ЗАТ – нашого основного клієнта сьогодні.

Успішне співробітництво з компанією Вахенборх протягом останнього десятиліття закріпило наш напрямок «нідерландських роботодавців», який ми прагнемо розвивати далі.